Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara Sp. z o. o. jest projektem, który stworzyła grupa pasjonatów skupiona wokół czołowego polskiego kierowcy rajdowego. Wrocławski sportowiec wielokrotnie stawał na podium rajdowych Mistrzostw Polski, brał udział w 21 eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. Tomasz Kuchar jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich kierowców wyczynowych.

Powołanie do życia naszej firmy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na kursy pozwalające na podniesienie umiejętności poruszania się samochodem. Fatalny stan dróg, nieodpowiedzialny styl jazdy wielu kierowców, niesprzyjające warunki pogodowe są najczęstszymi przyczynami kolizji i wypadków. Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara stawia sobie za cel edukowanie rosnącej rzeszy polskich kierowców. Przedmiotem naszej działalności jest organizacja szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Dla potencjalnych Klientów przygotowaliśmy całą gamę produktów skrojonych na miarę ich potrzeb. Organizowane przez nas spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy lub integracyjny.Firmom dysponującym flotami samochodowymi proponujemy intensywne kursy, dzięki którym pracownicy będą mieli okazję posiąść wiedzę jak zachowywać się za kierownicą w ekstremalnych sytuacjach na drodze, a przede wszystkim jak ich unikać. Przewidujemy organizację kilku stopni trudności tego typu szkoleń.

Dla specjalnych gości, kluczowych Klientów firmy przygotowaliśmy program łączący naukę z zabawą. Wśród samochodów szkoleniowych w naszej flocie znajduje się pięć sportowych modeli reprezentujących wszystkie rodzaje układów napędowych.

Do korzystania z naszych usług zachęcamy również uczestników indywidualnych. Informacje o planowanych szkoleniach zamieszczać będziemy na stronach naszego serwisu internetowego.

www.abj.kuchar.net

Zespół ABJTK Sp. z o. o.

 
 
Organizator: Szypryt Sp.j. Izabela Szypryt i Arkadiusz Szypryt Kościerska 19b 89-604 Chojnice
tel. (0-52)-396-11-85 fax. (0-52)-396-11-87
info@szypryt.pl www.szypryt.pl
odwiedzin: