Zadebiutowal w czerwcu 1997 roku piosenka "Kobiety sa gorace", promujaca debiutancki album "Samertajm". Utwor ten szybko stał sie letnim przebojem 97. Kolejne single - tytułowy "Samertajma" (nagrany w duecie z Natalia Kukulska), "Ballada studencka" i "Pokreciło sie w głowie" - potwierdziły fakt, ze debiutancki album Norbiego, to zdecydowanie najlepsza taneczna propozycja 1997 roku. Swiadcza o tym nagrody: Play-box '97 (nagroda dziennikarzy radiowych), Indywidualnosc Roku '97 - nagroda TVP2, FRYDERYK '97 w kategorii najlepszy albym, dance & techno oraz Dance Music Award - nagroda prezenterów dyskotekowych.

Od poczatku 1998 roku Norbi prowadził wspólnie z Sandra Wlater program telewizyjny "Ciezkie ranne pantofle" w telewizji TVN. Tego samego roku latem wystapił w podwójnej roli piosenkarza i konferansjera podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie noszac tytuł jednego z przebojów Norbiego - "Pokreciło sie w głowie". Tym akcentem rozpoczał prowadzenie telewizyjnego show emitowanego w Programie 1 TVP, a noszacego tytuł "Twoja gwiazda"

W połowie 1998 roku ukazała sie druga płyta artysty zatytułowana "Norbi 2". Pierwszym singlem z tejze płyty był utwór "Nie zaczepiaj mnie", który natychmiast stał sie letnim hitem. Kolejne singlowe propozycje z tego albumu to "Rozkołysz sie" i "Indianka". Rok 1999 przynosi Play-boxa '98, tym razem za utwór "Nie zaczepiaj mnie". W czerwcu 1999 roku Norbi zaprasza gwiazde radia RMF FM - Marcina Jedrzycha do nagrania wspólnej piosenki noszacej tytuł "I znowu to samo". Tak powstaje pomysł na nagranie trzeciej płyty w formie zaskakujacych duetów.

Od poczatku było jasne, ze nie bedzie to płyta w stylu, jakim NORBI prezentował dotychczas. Ta płyta jest inna, zdecydowanie bardziej klubowa; jak okresla ja sam NORBI- jest to cos w stylu funky-elektro-techno-pop-house-progresive-rocka, stad jej tytuł NORBIhouse. To, co zdecydowanie odróznia ja od poprzednich płyt to fakt, ze pieciu z dziewieciu utworów zaspiewanych zostało w jezyku angielskim. A skoro powstał pomysł na angielskie teksty to zaspiewac je mogli tylko anglojezyczni wokalisci.

Do udziału w niej Norbi namawiał dwoje amerykanów- przepiena DEIDRE JONES (znana wczeeniej ze współpracy m.in. z Michaelem Jacksonem, Randy Crawford, duetem La Boucle, A. K. Swift's, raperami Down Low, Jackson Singers) oraz T-ONE młodego amerykanskiego wokaliste (znanego ze współpracy m.in. z wokalista wystepujacym pod pseudonimem Sasha). Jednak najwieksza gratka dla fanów muzyki funky-house powinien byc fakt, iz w nagraniu utworów "Come on everybody", który w formie pierwszego singla promowac bedzie album NORBIhouse, udaje sie wykorzystac wielki talent muzyczny niejakiego MOUSSE T.

W 2003 roku nagrał cover Czerownego Tulipana "Jedyna co mam to złudzenia" - który z powodzeniem wykonuje na koncertach. W 2007 roku ukazał sie remix i teledysk do piosenki "Kobiety sa gorace" zremisowanego przez Wet Fingers.
 
Organizator: Szypryt Sp.j. Izabela Szypryt i Arkadiusz Szypryt Kościerska 19b 89-604 Chojnice
tel. (0-52)-396-11-85 fax. (0-52)-396-11-87
info@szypryt.pl www.szypryt.pl
odwiedzin: